Helikon Jackal Shark Skin - Šakal v skrini

cat9678308813368Helikon Jackal Shark Skin. To je najnovší prírastok od Helikon na poli sofsthelových búnd. A že je to pekne ostrý kúsok, tak podrobíme drobnej recenzií.

 

 

 

Ľahká softshellová bunda Shark Skin je vyrobená z 2 vrstvového, elastického materiálu, ktorý poskytuje izoláciu, ochranu proti vetru a vlhkosti a zachováva vysokú úroveň priedušnosti. Vonkajšia strana bundy je potiahnutá teflónom DuPont, ktorá chráni pred nečistotami a vodou. Zvnútra je lemovaná jemným fleece materiálom. Je vybavená inovatívnym systémom QSA.
cat9678308813368 cat3739055622835 cat4636751459446
K dostaniu v 3 farbách, oliv,black,foliage green

Povieme si viac k systému QSA. Quick Side Access (QSA) je unikátny systém, ktorý zaručuje rýchly a pohodlný prístup ku všetkým taktickým doplnkom. Vzhľadom k ergonomickému riešeniu QSA systému, môžete siahnuť po pištoli, paralyzéri alebo akomkoľvek inom príslušenstve jedným plynulým pohybom, čo výrazne zvyšuje ​​reakčný čas v nepriateľských situáciách. QSA sa dokonale hodí pre činnosti vykonávaných v mestských prostrediach.

Každý kto sa niekedy pokúšal nosiť zbraň, paralyzér či niečo podobné, skôr alebo neskôr narazí na dve nezlučiteľné požiadavky. Nosiť zbraň skryte podľa litery zákona, a zároveň ju mať na dosah tak aby v prípade ohrozenia poľa okamžite k dispozícií.  No a šakal nám to vyrieši minimálne na pol roka, jednoducho v období  keď v bunde vyzeráme prirodzene.  Proste je to bunda, ktorá vyzerá dokonale civilne, ale zároveň ja navrhnutá pre použitie zbrane, a v tomto prípade páni z Helikonu odviedli skvelú prácu.

dodcat1352344435175Bunda je ľahučká, a skvelo chráni proti dažďu a vetru. Čo je koniec koncov základná vlastnosť softshelu, že. Vrchná vrstva z teflonom je super, dážď po nej steká tak ako má, nečistoty takisto nemajú šancu. Nie je to zimná bunda, ale od nejakých 7-10 °C bude slúžiť tak ako ma. Na prvý pohľad aj dotyk je proste cítiť ,že je to kvalitne. Nikde nič netrčí, nezavadzia, švíky sú presné, zipsy kvalitné. Vnútorné vrecko na hrudi je z priechodkou, určené na vysielačku alebo mobil či MP3 player.Osobne , možno by to chcelo kapucňu,ale to je asi iba zvyk.

 

Materiál: 100% polyester,Shark Skin - dve vrstvy:
                soft Shell s Teflon ® DuPont ™ protector
                ľahký fleece

Deväť vreciek na zips s YKK ®:
                Dve veľké vrecká
                Jedno na ľavej strane náprsné vrecko s portom pre slúchadlá
                Dve vrecká na ramenách
                Dve vnútorné náprsné vrecká
                Dve vnútorné vrecká

dodcat7964936447330 dodcat8300091740676 dodcat8902806750034

Vysoký golier
Golier podšitý fleecom
Sťahovacia šnúrka v páse
Nastaviteľné manžety na suchý zips
Dvojito-vystužené lakte
Vybavený QSA ™ systémom
Vnútorná spodná strana je spevnená na zaistenie správnej účinnosti QSA ™
Woojin ® pracky
Dvojcestný predný zips YKK ®
YKK ® zipsy
Hmotnosť len 0,680 kg

K dostaniu v našom shope.

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes