Je čas zmien a smer, ktorým ideme nie je správny.

colapsKde sme teraz?

Povodne som sa nechcel k situácii tohto humbugu okolo koronavírusu vôbec vyjadrovať, ale prišlo na mňa množstvo dotazov za posledné 2 mesiace od priateľov, aj od takých od ktorých som to nečakal, a myslel som si že sú ako stalkeri či prepperi zrovnaní a v pohode.

Čítať Ďalej

10 skúseností pre SHTF od bezdomovcov

homeless2Zdar Stalkeri. Uvedomili ste si niekedy, že okolo nás žije skupina ľudí , čo sú expertmi na prežite v urban prostredí,ale nikto ich tak neberie? No áno, sú to bezdomovci. Pár postrehov, ktoré nám môžu byť užitočne v zlých časoch.

Čítať Ďalej

Prečo budú preppery zomierať pri SHTF


colapsBohužiaľ, veľa prepperov či stalkerov bude zomierať v prípade SHTF. Označiť sám seba ako preppera, nie je zárukou, že prežijete, alebo že ste všetko vyriešili. V tomto príspevku budeme uvažovať o tom, prečo preppery zomrú pri SHTF.

Čítať Ďalej

Ako prežiť zimu – príručka začiatočníka

tempV niektorých častiach Slovenska môže byť zimné počasie celkom brutálne. Hovoríme tu o nízkych teplotách,  ľadovom daždi, snehu minimálne po členky, občas po kolená a to už prestáva byť zábavné, keď sa s tým musíme potykať každý deň.

Čítať Ďalej

Civilná ochrana v meste

coDnes mam pre Vás článok o tom ako sa o Vás postará Vaše mesto či obec v prípade prúseru. Žijem v malom meste a tak som sa malého mesta spýtal na par vecí. V duchu literi zákona, presnejšie podľa zákona 211/2000 Z.z , čo je zákon o slobodnom prístupe k informáciám.

Čítať Ďalej

Ste ovca, alebo čuvač? I.

cuvacNiekedy človek narazí na zaujímavý článok tam kde ho nečaká. Ani Stalker nie je živý len nožmi, maskami, puškami či filtrami na vodu. Sme manželia, otcovia, bratia a naše rodiny, či priatelia nás potrebujú a mnohé od nás očakávajú. A keďže len blázni sa učia na vlastných chybách, tak nám ostatným ponúka svet technológii a internetu skvelé možností. Ako naučiť vlastne deti robiť uzly, lyžovať, hrať šach či chytať ryby... Ako manželkám či sestrám spraviť radosť a kúpiť tie správne kvety a spoločne si vychutnať Tramín červený Mrva & Stanko 2005. Ako si uviazať windsora na kravate, aby sa za nás polovička nehanbila, či ako zavesiť oblekové nohavice.

Čítať Ďalej

Ďalšie články...


Notice: Undefined variable: app in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12

Notice: Trying to get property of non-object in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes