Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Akú sekeru?

Akú sekeru? 03.05.2015 09:45 #157

  • Milo Urban
  • Milo Urban-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • Príspevky: 27
  • Dostali ste poďakovanie 2
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
O sekerách Fiskar som počul dobré veci no zaujala ma kdesi informácia že by sa nemalo s opačným (tupým) koncom nič zatĺkať že na to nie je vhodná a rád by som vedel čo je na tom pravdy. Má niekto nejaké informácie o tejto záležitosti?

Inak ja som hľadal malú sekeru do batoha sám neviem prečo zapáčila sa mi Kershaw Camp Ax.

Mám skladaciu pílku Husqvarna 180 a nôž a zatiaľ mi to stačilo nepotreboval som sekeru no predsa len je lepšie mať sekeru na rúbanie ako nôž si ničiť pri Batoningu a + môžem ju použiť ako kladivo (použitie ako kladivo bolo pre mňa významné preto som zavrhol modeli ako Bear Grylls Survival Hatchet a podobné ktoré majú tupý koniec hrubý len pár milimetrov)
Samozrejme existujú aj napodobeniny sekery Kershaw ktoré sú ale zo zliatiny a teda nie veľmi kvalitné ale lacnejšie. (tieto lacnejšie sa dajú v pohode zohnať na Slovensku).
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Akú sekeru? 03.05.2015 12:11 #158

  • Autogen
  • Autogen-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Chcete zit vecne ???
  • Príspevky: 93
  • Dostali ste poďakovanie 7
  • COM_KUNENA_KARMA: 8
Na bezne veci v lese okolo 1-2 dnoveho campovania pre mna staci velke kukri, mam to stastie ze vlastnim nepalsky original,ale urcite sa da vybrat aj z beznej produkcie.
Ak je to vonku nadlhsie tak Fiskars ale X11, je to mala stiepacka, je to proti X7 velky rozdiel pri stiepani.
Ale na skutocnu robotu je treba naozajstnu sekeru akou je aspon 1,2-1,5 kg Hultafors alebo ak je pan fajnsmeker tak Gransfors Bruks.
Strilam,strilam a kukam nasi padaju.
Kuknem lepsie a ja ti mam naopak patrony.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes