Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma

TÉMA: Nielen stalker literatúra

Nielen stalker literatúra 27.08.2015 11:47 #203

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Hádam ma neukameňujete. Chcel by som splašiť nejakú vecnú literatúru, malo by sa to týkať prežitia, prírody, alebo niečoho podobného. Zatiaľ som prečítal a môžem odporúčiť:

1. Zálesacké dni dnes
Veľmi dobrá literatúra za pár šupiek. Nie je to len strohý opis možnosti. Príbeh opisuje chlapca, ktorý je z počiatku mestské decko, spozná sa s kamarátom Milanom, ktorý je zálesák. V knihe sú opísané rôzne spôsoby a využitia bežného lesného materiálu (dozviete sa napríklad, ktorú rastlinu môžete využiť ako drátenku, čo dáte do polievky miesto maggi, ako si urobiť zubnú kefku v lese a kopec iných zaujímavých vecí). Naozaj odporúčam

2. Táborova prax
Táborova prax od Dužíka je komplexná publikácia, pôvodne určená pre skautov. Na CzTorrente mala veľký úspech (vyše 10 000 stiahnutí). Obsahuje kompletnú príručku na vystavenie skutočného skautského (aj neskautského) tábora, využíva prírodné materiály. V knihe prejdete od základov (výber vhodného miesta k táboreniu) až po naozaj zaujímavé stavby, akými je napríklad udiareň, hojdačky, či sauna. Kniha je rozdelená na niekoľko kapitol, každá sa venuje inej oblasti tábora. Mám to prečítané niekoľkokrát a odporúčam

Prosím, postujte Ďalšie knihy, rád by som niečo rozumné prečítal ;) Ďakujem
Niektoré veci som si predstavoval inak...
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Nielen stalker literatúra 28.04.2017 11:51 #353

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Metro 2033 a 2034 a napokon aj metro 2035 od "Dmitry Glukhovsky". Všetky sa dajú zohnať v slovenskom jazyku, čo je pre mňa podmienka príjemného čítania. Zatiaľ mám prečítaných asi 40 strán z 2033ky a je to paradzina. Už sa teším na ďalšie. Existuje kopec paradnych knih, ale ťažko sa čítajú, lebo sú v čestine... takú tmu a tmu 2.0 by som si rád prečítal, rovnako ako stalkera. Ale sú len v čestine, takže nič :)
Niektoré veci som si predstavoval inak...
Posledná úprava: 28.04.2017 11:53 od Mego. Dôvod: Planeho autora som tam dzigol
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes