Nirria slovenský akčný, sci-fi film-promo

nirriaZdar Stalkeri. Dnes pre Vás mam niečo mimo misu. Boli sme oslovený autorom nového slovenského filmu ktorý sa práve natáča, či nezverejníme nejaké info pre stalkerskú komunitu. Milo nás potešilo, a povedzte, čo môže byť lepšie ako slovenský postapo film o stalkeroch? No predsa slovenský film o stalkeroch , ktorý čerpá nejaké info z Urbanstalkera :-) .

 

 Ako ste si už určite všimli , ja vôbec nie som fanúšikom videí na stránke. Ale myslim , že pre tento krát spravím výnimku... Asi by to bolo blbe robiť promo na film a nedať sem ukažku. Tak nech sa páči.


A ešte prá slov od autorov:
NIRRIA je pripravovaný celovečerný, akčný, sci-fi film. Promo film, ktorý bude onedlho prístupný verejnosti je krátkym prequelom zachytávajúcim udalosti na Zemi v budúcnosti. Príbeh promo filmu sa venuje skupinám stopárov (stalkerov), ktorí boli vyslaní do jedného z spriatelených miest, ktoré sa náhle odmlčalo. Situácia sa náhle mení a stopári sa ocitajú v ohrození života. Pre potreby promo filmu bolo upravených niekoľko vozidiel, ktorých úpravy zahŕňajú veci, ako sú predné a zadné rámy, zamrežovanie okien, pridanie oceľových výstuží od dvier pre ochranu posádky; ale aj špeciality, ako napríklad diaľkovo ovládaná veža. Najzaujímavejšou časťou konvoja stopárov je vozidlo kategórie UGV (Unmanned Ground Vehicle). Jedná sa o skutočný stroj postavený z ocele. Na jeho pohon sú použité štyri elektromotory. Pre zaujímavosť, jeho veža je plne ovládateľná, má nezávislú eleváciu kanóna a raketových síl. Počas natáčania akčných scén sa, kvôli dosiahnutiu čo najvyššej autenticity používali expanzné zbrane namiesto airsoftových. Pri tvorbe príbehu a postáv sa čerpali informácie aj zo stránky Urbanstalker.eu, vďaka ktorej sa dalo lepšie porozumieť tomu, čo "povolanie" stalkera" obnáša.
Fan page je tu https://www.facebook.com/NIRRIA-455746614610408/

Tak prajeme veľa úspechov, miliony lajkov a nejakého toho Oscara.

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes